Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter with -40 to 70 °C operating r

Ár:
78.305 Ft (61.657 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter with -40 to 70 °C operating range - 100BASE-TX / 1000BASE-T RJ-45 copper port - 100BASE-FX / 1000BASE-X SFP port - Use multimode SFP or single-mode SFP - Switching Capacity 4 Gbps - Fanless, passive cooling design - Wide operating temperature (-40 ~ 70 °C) - High EMC endurance - Durable IP30-rated housing - Dual power input for redundant power supplies (5 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: Ingyenes
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter with -40 to 70 °C operating range - 100BASE-TX / 1000BASE-T RJ-45 copper port - 100BASE-FX / 1000BASE-X SFP port - Use multimode SFP or single-mode SFP - Switching Capacity 4 Gbps - Fanless, passive cooling design - Wide operating temperature (-40 ~ 70 °C) - High EMC endurance - Durable IP30-rated housing - Dual power input for redundant power supplies (5 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés