Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Ár:
55.399 Ft (43.621 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter - UTP to Singlemode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Half-/Full-Duplex - Distance up to 15km - Includes Power Supply for standalone use (2 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: Ingyenes
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter - UTP to Singlemode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Half-/Full-Duplex - Distance up to 15km - Includes Power Supply for standalone use (2 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés