Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

D-link 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km

Ár:
742.335 Ft (584.516 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-Pluggable (QSFP+) form factor - Supports 40G Ethernet - IEEE 802.3ba 40GBASE QSFP+ compliant - Single-mode - Wavelength 1271 nm, 1291 nm, 1311 nm, 1331 nm - Distance Capacity 10 km - Multiple Source Agreement (MSA) compliant (2 év garancia).
Elérhetőség: Rendelésre
Szállítási díj: Ingyenes
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Leírás

40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-Pluggable (QSFP+) form factor - Supports 40G Ethernet - IEEE 802.3ba 40GBASE QSFP+ compliant - Single-mode - Wavelength 1271 nm, 1291 nm, 1311 nm, 1331 nm - Distance Capacity 10 km - Multiple Source Agreement (MSA) compliant (2 év garancia).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés