Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Ár:
22.250 Ft (17.520 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (1 év garancia).
Elérhetőség: Elérhető
Szállítási díj: 1.138 Ft
Menny.:db

Vidd el most, fizess később!

Online áruhitel minden termékünkre
24.900 - 500.000 Ft között
10-24 hónap futamidővel.

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 65.000 Ft feletti rendelés esetén

Keresés